Jestem cztery tygodnie po porodzie. Po naturalnym należy się sześć tygodni połogu. Po tym czasie można zacząć ćwiczyć.. Ja jestem po drugiej cesarce. Z tego co dowiedziałam się od lekarzy mój połóg będzie znacznie dłuższy. Czuję się fizycznie nieźle, jednak szwy rozpuszczają się po ok 4 miesiącach - do tego czasu mogę zapomnieć o mocniejszych ćwiczeniach fizycznych. Kiedy więc znowu zacznę biegać? Zaczyna doskwierać mi mój wygląd, brak ruchu i zadyszka podczas wchodzenia z dzieckiem na ręku na drugie piętro. Nie konsultowałam tego jeszcze z trenerem - jakoś nie mamy kiedy się złapać - ale chciałabym od stycznia zacząć robić ze sobą cokolwiek. Najpierw zacznę od diety; dużo zieleniny, chude pieczone mięso itp. Ze słodyczami nie będzie problemu bo nigdy za nimi nie przepadałam (za wyjątkiem ciąży) więc może i powrót do formy nie będzie tragedią?
Na wiosnę zamierzam zacząć biegać z psem - po to go mam. Zaczniemy od długich spacerów; później marszobiegi. Pies + wózek hmm brzmi ciekawie :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz